چرا باید از استابلایزر مخصوص ماینر استفاده کنیم؟

چرا باید از استابلایزر مخصوص ماینر استفاده کنیم؟ - تجهیز مستر

در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که چرا باید از استابلایزر مخصوص ماینر استفاده کنیم؟

 

 

ضرورت استفاده از استابلایزر مخصوص ماینر

 

همانطور که می دانید ماینر های برای اینکه بتوانند با راندمان کاری بالا در 24 ساعت شبانه روز بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه دهند و در دراز مدت دچار مشکلاتی از قبیل خرابی پاور،هشبرد و کنترل برد نشوند لازم است که شرایط محیطی و کاری مناسبی را برای آن ها فراهم کنید تا در آینده خدایی نکرده متحمل هزینه های سنگین تعمیر و تعویض قطعات ماینر خود نشوید.

 

یکی از اقدامات مهم در راستای تامین شرایط مناسب کاری ماینر ها فراهم آوردن برق با آمپر و ولتاژ مناسب برای ماینر هاست.

 

آمپر

ماینر ها با توجه به مدل هایی که دارند، دارای مصرف برق های متنوعی می باشند.

دوستان مصرف کننده و فعال این حوزه باید به خوبی مشخصات مصرفی آمپر برق هر ماینر را بررسی کنند و قبل از خرید اطمینان حاصل کنند که توانایی فراهم آوردن آمپر مورد نیاز دستگاه مد نظر خود جهت خرید را دارند یا خیر.

 

ولتاژ 

در کنار آمپر موضوعی که بسیار مهم است و کمتر مورد توجه قرار می گیرد، ولتاژ برق ماینر ها می باشد.

با توجه به این که ورودی برق هر ماینر باید در محدوده ی استاندارد باشد، در صورتی که ولتاژ ورودی به پاور ما خارج از این محدوده باشد و یا در مدت زمان حتی پایین دچار نوساناتی شود، ماینر ما دچار مشکلاتی می شود که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

 

افت تراهش

در دستگاه های ماینر به خصوص برند واتس ماینر حداقل کاری که افت ولتاژ می تواند بکند این است که ماینر با راندمان حداکثری خود فعالیت نخواهد کرد و در این حالت ممکن است افت تراهش خروجی را از ماینر خود شاهد باشیم و در این حالت در دراز مدت می توانیم افت درآمدی چشمگیری را متحمل شویم.

 

خرابی قطعاتی مانند پاور ماینر

افت ولتاژ در دراز مدت و نوسان ولتاژ در کوتاه مدت می تواند قاتل قطعات ماینر ما از جمله پاور و هشبرد ها باشد.

پس در صورتی که شاهد نوسانات ولتاژی شدیدی از برق ورودی ماینر خود هستید، تهیه استابلایزر از نان شب هم واجب تر است.

 

 

نحوه عملکرد استابلایزر 

 

برقی که از شبکه  توزیع می شود با توجه به عوامل مختلف از جمله جنس سیم، طول کابل کشی شبکه و… می تواند دچار افزایش یا کاهش ولتاژ شود که این موضوع می تواند در عملکرد کاری استابلایزر تاثیر منفی بگذارد.

 

به همین دلیل استابلایزر می تواند با قرار گرفتن در مسیر بین ورودی برق و دستگاه برقی شما این مشکل را از طریق عملکرد خود، حل کند.

با توجه به مدل استابلایزر عملکرد آن ها می تواند متفاوت باشد که در این اینجا می توانید تفاوت استابلایزر های رله ای، سروو موتور و سوِیچینگ را مشاهده کنید.

 

 

بهترین استابلایزر برای دستگاه های ماینر کدام است؟

 

با توجه به حساسیت دستگاه برقی، استابلایزر انتخابی شما می تواند تغییر کند که با توجه به عملکردی که دستگاه های ماینر دارند و از طریق رضایتی که در بین مشتریان مشاهده کردیم، استابلایزر های مخصوص ماینر الکتروپیشروگام می تواند در این مقوله کمک فراوانی کند.

 

به علاوه این که این مدل استابلایزر دارای یک هفته مهلت تست، یکسال گارانتی بی قید و شرط و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

 

نویسنده مقاله “چرا باید از استابلایزر مخصوص ماینر استفاده کنیم؟” : فرشاد ربیعی

ارسال دیدگاه