همکاری MicroBT و Heat Core در سیستم های خنک کنندگی و بازیابی حرارتی

کنفرانس نتایج همکاری MicroBT و Heat Core در سیستم های خنک کنندگی و بازیابی حرارتی در آمریکا برگزار شد.

 

MicroBT سازنده ماینرهای بیت کوین ASIC، اولین پروژه آزمایشی خنک کننده و بازیابی گرما را با Heat Core، یکی از حامیان برجسته استخراج ارزهای دیجیتال بدون انتشار کربن از طریق سیستم یکپارچه انرژی و هشینگ (IEHS) خود در Titan Energy Park، Bellefonte، پنسیلوانیا افتتاح کرد.

 

استخراج بیت کوین به یک دوره جدید که با دیدگاه های دوستدار محیط زیست و توانمندسازی جامعه سازگار است وارد می شود.

 

این رویداد با سخنرانی افتتاحیه رایت وانگ، مدیر بازاریابی MicroBT، با خیرمقدم به همه شرکت کنندگان در نمایشگاه، با تاکید بر اهمیت این رویداد برای آینده صنعت ماینینگ آغاز شد و با توضیح عمیق اصول فنی ادامه یافت.

 

وی همچنین با اشاره به اینکه MicroBT در حال برداشتن گام‌های جسورانه در ارائه راه‌حل‌های جدید به ماینرها است و توسعه سیستم‌های خنک‌کننده هیدرولیکی مسیر استراتژیک این شرکت است، خاطرنشان کرد:

سری Whatsminer M53 دارای ویژگی‌های بسیار خوبی از جمله مصرف آب نزدیک به صفر و عملکرد پایدار است.

 

از جمله ویژگی های دیگر این فناوری، چگالی بالا و سر و صدای کم، نرخ خرابی کم و هزینه نگهداری پایین می باشد.

 

 

همکاری MicroBT و Heat Core در سیستم های خنک کنندگی و بازایابی حرارتی- دستگاه ماینر M50s - تجهیز مستر

 

 

آقای بنینگهوف در سخنرانی خود تأکید کرد که راه حل ارائه شده توسط MicroBT و Heat Core با ادغام انرژی الکتریکی، انرژی حرارتی و استخراج دیجیتال، انقلابی در استخراج بیت کوین ایجاد خواهد کرد و مهمتر از آن می تواند به پاسخگویی تقاضای شبکه کمک کند و با استفاده از گرمای تولید شده توسط تراشه ها، از متان برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای برای مبارزه با گرمایش جهانی جلوگیری کند.

 

وی همچنین اظهار داشت که تعداد مقامات عالی رتبه ای که به سهم صنعت استخراج بلاک چین و ارز دیجیتال در زندگی روزمره مردم اعتقاد پیدا کرده اند، رشد کرده است.

 

آقای جینکه لیو، مدیر توسعه کسب و کار در Heat Core، گفت که راه حل یکپارچه جدید ارائه شده، استخراج کنندگان کریپتو را از مشکلاتی مانند عملیات ناپایدار در مناطق با دما و رطوبت بالا نجات می دهد، عملکرد استخراج پایدار را تضمین می کند و هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد.

 

وی اضافه کرد: به موازات آن، این راه حل باعث رونق صنایع سنتی و تامین انرژی گرمایی برای کاربردهای مختلف از جمله گرمایش مسکونی/تجاری، کشاورزی (گلخانه و هیدروپونیک)، آبزی پروری (جوجه کشی و مزارع پرورش ماهی) می شود.

 

 

 

 

در این مراسم، رایت وانگ، مدیر بازاریابی MicroBT، محصول جدیدی به نام Whatsminer M50S را معرفی کرد و مشخصات آن را منتشر کرد.

به گفته وی، WhatsMiner M50S جدید دارای 136 تراهش بر ثانیه (TH/s) قدرت محاسباتی با 24 ژول در هر تراهش (J/TH) بهره وری انرژی است و با 3264 وات (W) مصرف انرژی تا 8 درصد هش بالاتر را ارائه می دهد.

 

 

دستگاه تراهش بالا بخریم یا تراهش پایین؟

 

 

تقویت ثبات شبکه

 

تعادل بین تولید و مصرف برق برای شبکه مستلزم افزایش آگاهی عمومی است.

 

با این حال، WhatsMiner-HeatCore با تخصص فنی خود در پارادایم جدید استخراج بیت کوین ، تلاش می کند تا کلیشه قدیمی را بازسازی کند و طیف گسترده ای از راندمان توان اورکلاک-آندرکلاک تا 70٪، ولتاژ و فرکانس را ارائه دهد، که خود تقاضای بهتری را ایجاد می کند.

 

 

کاهش گاز متان رشته‌ای

 

گزارش تازه منتشر شده کاخ سفید، پیامدهای آب و هوا و انرژی دارایی‌های رمزنگاری شده، یکی از پارادایم‌های آینده برای استخراج ارزهای دیجیتال را روشن می‌کند:

«صنعت دارایی‌های رمزنگاری به طور بالقوه می‌تواند از گاز متان که جزء اصلی گاز طبیعی است، برای تولید برق ماینینگ استفاده کند.

 

Heat Core محصول جدید خود Methane Green را معرفی کرد تا دیدگاه های خود را برای دوستداران محیط زیست بهتر نشان دهد.

 

 

سیستم یکپارچه انرژی و هشینگ Heat Core (IEHS) برای برداشت بهتر گرما از تراشه‌های در حال اجرا، از روش خنک‌کننده‌ی آب استفاده می‌کند و راندمان حرارتی را تا 95 درصد افزایش می‌دهد که آن را به مکملی قوی برای صنعت گرمایش موجود تبدیل می‌کند.

 

 

درباره MicroBT

 

MicroBT (www.MicroBT.com) که در سال 2016 تأسیس شد، یک شرکت فناوری مبتنی بر بلاک چین است که بر تحقیق و توسعه، تولید و فروش تراشه‌های مدار مجتمع تمرکز دارد و راه‌حل‌های سیستم محاسباتی و خدمات فنی با کارایی بالا را ارائه می‌کند.

 

 

درباره WhatsMiner

 

WhatsMiner (www.whatsminer.com) یک برند پیشرو در طراحی سخت افزار استخراج و تراشه است که توسط MicroBT توسعه یافته است.

WhatsMiner به عنوان یکی از کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین برند های استخراج در بازار، به طور گسترده در استخراج خرده فروشی و سازمانی توسط مشتریان در سراسر جهان استفاده می شود.

 

 

درباره HeatCore

 

HEATCORE INC یک ارائه دهنده خدمات و اپراتور سیستم یکپارچه انرژی و هشینگ (IEHS) است.

با ادغام انرژی الکتریکی، انرژی حرارتی و محاسبه هش ریت، سیستم آن به طور موثر بهره وری انرژی را بهبود می بخشد و انتشار کربن را کاهش می دهد.

 

Heat Core شریک استراتژیک MicroBT است و در طراحی و تحقیق و توسعه طیف کاملی از سناریوهای گرمایش همکاری می کند.

 

 

 

نویسنده مقاله”همکاری MicroBT و Heat Core در سیستم های خنک کنندگی و بازیابی حرارتی” : فرشاد ربیعی

 

ارسال دیدگاه