آپدیت VASIL کاردانو (ADA)

update vasil cardano

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، نسبت به آپدیت VASIL کاردانو (ADA) خوش بین است.

 

 

زمان آپدیت VASIL کاردانو (ADA)

هاسکینسون در آپدیت ویدیویی جدیدی که از طریق یوتیوب به اشتراک گذاشته شده است، می گوید که Vasil Hard Fork در 22 سپتامبر آماده عرضه است.

پس از ادغام مرج اتریوم، مردم اکنون منتظر افزایش قیمت Cardano قبل از راه اندازی Vasil Hard Fork Upgrade در 22 سپتامبر هستند.

 

رئیس IOHK و بنیانگذار ارز دیجیتال Cardano، چارلز هاسکینسون به‌روزرسانی جدیدی را از طریق یوتیوب به اشتراک گذاشته است.

در یک ویدیوی 8 دقیقه‌ای، هاسکینسون جزئیاتی را در مورد اینکه چگونه ارتقاء Vasil آماده است تا آخر این هفته ارائه شود، همراه اطلاعاتی در مورد نقشه راه آینده Cardano، به اشتراک عموم و علاقمندان این ارز دیجیتال گذاشت.

 

کاردانو Vasil Hard Fork قرار است در 22 سپتامبر راه اندازی شود.
در به‌روزرسانی ویدیویی جدیدی که از طریق یوتیوب به اشتراک گذاشته شده است، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، توسعه اخیر هارد فورک Vasil را روشن کرده است و اضافه می‌کند که همه سیستم‌ها اکنون آماده هستند تا اخر این هفته ادغام مورد انتظار را اجرا کنند.

 

لازم به ذکر است که ارتقاء هارد فورک Vasil قبلاً قرار بود در ماه ژوئن انجام شود، اما چندین بار به دلیل نیاز به رفع مشکلات و به‌روزرسانی‌های مهم آن به تعویق افتاد.

با این حال، هاسکینسون با اشاره به به‌روزرسانی Vasil، که به گفته بنیانگذار Cardano در 22 سپتامبر به کار گرفته می‌شود، افزود: «حالا بازگشتی وجود ندارد».

 

ما پیش‌بینی نمی‌کنیم که هیچ مشکلی وجود داشته باشد، اما اکنون بازگشتی وجود ندارد. هیچ چیزی نمی تواند ما را نجات دهد زیرا [موشک] در هوا است.

یا در هوا منفجر می شود یا به مدار می رسد و بدیهی است که به مدار خواهد رسید.

 

هاسکینسون افزود:
پس از ارتقای اتریوم که در 15 سپتامبر آغاز شد، بسیاری از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال منتظر افزایش قیمت Cardano هستند که پیش‌بینی می‌شود با استقرار هارد فورک آتی Vasil آغاز شود.

انتظار می‌رود که کاردانو که به عنوان رقیب احتمالی اتریوم شناخته می‌شود، از آستانه قیمت 1 دلاری خود عبور کند، اما ممکن است انتظار برای اتفاق های مثبت خیلی زود باشد.

در زمان انتشار این مقاله، همه ارزهای دیجیتال پیشرو در وضعیت نزولی در بازار قرار دارند و بیت‌کوین و اتریوم به ترتیب در قیمت‌های 18963.33 دلار و 1330.21 دلار هستند.

 

 

تفاوت آپدیت مرج اتریوم با VASIL کاردانو

 

ادغام اتریوم نشان داد که مردم کاملاً شایعه را خریدند و اخبار را فروختند.

همانطور که دیدید اتریوم قبل از اجرای آپدیت خود تا 800 دلار به دنبال ریزش بیتکوین افت داشت ولی با کمک خبر آپدیت مرج خود تا حوالی 1600 دلار افزایش داشت و بعد از آپدیت خود دوباره شروع به کاهش قیمت کرد.

و این موضوع نشان دهنده ی این بود که خبر آپدیت اتریوم قبل از اینکه به وقوع بپیوندد پیشخور شده بود و بعد از انجام ، هیجان بازار آن کاهش و حتی افت قیمت داشت.

 

در مورد کاردانو بر خلاف اتریوم تا الان این موضوع صدق نکرده است و قبل از به وقوع پیوستن آن شاهد افزایش قیمت نبوده ایم.

این موضوع می تواند عجیب باشد از طرفی به دلیل این که یک مرتبه آپدیت وسیل کاردانو لغو شد بسیاری از سرمایه گذاران در مورد انجام آن هنوز شک دارند و به دلیل همین هم روی خوشی به این ارز دیجیتال نشان نداده اند.

 

ممکن است بعد از انجام آپدیت شاهد افزایش قیمت در آن باشیم.

باید صبر کنیم و ببینیم که چه اتفاقی خواهد افتاد.

 

 

ما می توانیم بهتر عمل کنیم

با این حال، هاسکینسون در مورد نقشه راه آینده کاردانو مثبت به نظر می رسد و اضافه می کند که مشتاقانه منتظر است که نیم سال آینده از نظر پیشرفت های پروژه جدید، برای کاردانو خوب باشد.

او در ادامه اضافه کرد که چگونه سقوط عظیم ارز دیجیتال لونا برای کریپتو شوک شدیدی بود، اما انتظار دارد که اکنون که بازار، در کنار کاردانو، کمی شتاب خود را به دست آورده است، فضا به زودی بهبود یابد.

 

“این سال بسیار سختی برای همه ما بوده است و ما نتوانستیم به اهداف خود در بازار دست پیدا کنیم.

در نتیجه فروپاشی LUNA، ثروت 600 میلیارد دلاری از بین رفت، ششصد میلیارد، نه میلیون، که از بازار فرار کردند و انواع دیوانگی هایی که همه ما مجبور بودیم با آن دست و پنجه نرم کنیم.

 

او در ادامه اشتراک‌گذاری بروز رسانی‌هایی در مورد کاردانو، به این موضوع اشاره کرد که این ارز دیجیتال قصد عرضه پروژه هایی را دارد و همچنین اضافه کرد که نقشه راه ADA برای سال 2023 بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد.

 

خبر خوب این است که ما هنوز اینجا هستیم و با هر معیار قابل توجهی، Cardano یکی از قوی‌ترین ارزهای دیجیتال در بازار است، و ما همچنان به ارتقاء خود ادامه می‌دهیم و همچنان چشم‌انداز عالی داریم.

از این نظر، انجمن DApp [برنامه غیرمتمرکز] ما نیز به پیشرفت خود ادامه می دهد.

پس از Vasil، ما باید شاهد عرضه‌ی چیزهای زیادی باشیم و این بسیار هیجان‌انگیز است.»

 

استقرار هارد فورک Vasil که به‌عنوان یکی از ارتقاء‌های پیشرو برای Cardano شناخته می‌شود، برای ADA ضروری است زیرا قرار است تغییرات اساسی در بلاک چین موجود خود ایجاد کند.

 

 

دلیل نام گذاری این آپدیت به نام VASIL

 

این به روز رسانی به نام ریاضیدان بلغاری Vasil Dabov نامگذاری شده است و قصد دارد ظرفیت شبکه را با اعمال تغییرات جدید در زبان قرارداد هوشمند کاردانو Plutus برای توسعه دهندگان dApp در کنار کاهش تأخیر انتقال بلوک بهبود بخشد.

 

نام گذاری آپدیت کاردانو به نام VASIL - تجهیزمستر

 

با این حال، در زمان انتشار این مقاله، ADA هیچ نشانه‌ای از بهبودی نشان نمی‌دهد و در 24 ساعت گذشته با افت 4 درصدی با 0.4467 دلار معامله می‌شود.

اکنون کاربران منتظر افزایش ناگهانی قیمت هستند که ناشی از استقرار هارد فورک Vasil است تا این موضوع به بازار کریپتو کارنسی تا حدی رونق ببخشد، با این حال، ممکن است برای حدس زدن اتفاق های جدید خیلی زود باشد.

 

 

تجهیزمستر هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب منتشر شده ندارد و هر گونه عواقبی ناشی از سرمایه گذاری بر عهده خود شخص می باشد.

 

نویسنده مقاله آپدیت VASIL کاردانو (ADA): فرشاد ربیعی

ارسال دیدگاه